Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Naprosto šílené reakce: Vražda ve výtahu prověřila ubožácké chování lidí

Jsou lidi jen netečné bytosti líné sklopit oči k cizímu neštěstí a aspoň nějak zasáhnout? Většinou bohužel ano, čas od času se sice ukáže nějaký hrdina, ale nejvyspělejší tvor na planetě, člověk, stále razí heslo „Nehas, co tě nepálí“.

Dvojice mladíků si sama sobě položila otázku, jak by lidé reagovali na to, kdyby se připletli k vraždě, a rozhodli se sehrát tento trik v jednom výtahu plně vytížené budovy.

Je až neuvěřitelné sledovat, že zatímco muži, tedy zástupci silnějšího pohlaví, jen stojí a koukají jak „Svatá dala, neví komu“, ženy jsou v tomto případě emocionálnější a neváhají vraždě zabránit holýma rukama, absolutně ignorujíce riziko, že jim samotným by šlo o život, pokud by byla vražda skutečná.

Vrcholem je pak neskutečně laxní přístup muže, který postrádá veškeré zbytky sociálního IQ a „vraždu“ si natočí na telefon, aniž by hnul brvou či se jal, jak velí jeho občanská povinnost, volat policii.

Pokud jste měli doposud o lidstvu nějaké naivní představy, tohle video vás rychle probere do nemilé reality. Stejně jako asi probralo autory vraždícího vtípku.

Související články

Další články