Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Naprosto nevhodný outfit na pohřbu Čišovského: Manželka Zemana vynesla tenisky a ukázala bradavky

Manželka fotbalového záložníka Martina Zemana.
Zdroj: Michal Beranek / CNC / Profimedia
+ Dalších 9 fotografií
Skandál
V Plzni se v pátek konalo poslední rozloučení se skvělým fotbalistou Mariánem Čišovským (†40). Dát mu poslední sbohem dorazili jen ti nejbližší. Zatímco většina truchlila nad tak ohromnou ztrátou, mnohé jistě zarazil outfit jedné z příchozích. Manželka fotbalového záložníka Martina Zemana (31) zvolila poněkud nevhodné ošacení. Navlékla na sebe overal s ohromným výstřihem, a navíc si nevzala spodní prádlo, takže hádejte, co bylo skrze oblečení vidět.

V pátek o půl čtvrté odpoledne začalo v Plzni poslední rozloučení s fotbalistou a velkým bojovníkem Mariánem Čišovským, který prohrál svůj dlouholetý boj s vážnou nemocí ALS.

Skandál na pohřbu

Na obřad dorazili jen ti nejbližší, mezi nimiž byla i řada kolegů z fotbalové branže. Na seznamu příchozích hostů byl i fotbalový záložník Martin Zeman s manželkou Kristýnou. A právě ona vyvolala velký skandál.

Všichni vědí, jaký je vhodný dresscode na pohřeb, jenže Kristýna při oblékání zřejmě moc nepřemýšlela. Na sebe si totiž oblékla tenký černý overal a jako bonus si očividně zapomněla spodní prádlo, jak upozornil server sport24.pluska.sk. Přes přiléhavý overal s ohromným výstřihem jí vykukovaly bradavky. Zřejmě tak pohoršila řadu smutečních hostů.

K tomu navíc outfit doplnila o výrazné bílé botasky se zlatou páskou. Řada z těch, kteří se přišli rozloučit, z Kristýny jistě nemohli odtrhnout oči, protože tohle rozhodně nebylo vhodně zvolené oblečení pro takovou příležitost. Inu, přesvědčte se sami ve fotogalerii a dejte nám vědět, co si o oblečení Kristýny Zemanové myslíte.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy