Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Počasí Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Naprosto nechutné! Živý Ken si nechal transplantovat vla­sy!

Opravdu odporné!
Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 8 fotografií
Třiatřicetiletý Rodrigo Alves, který je posedlý vzhledem plastového panáčka Kena, si nechal transplantovat část vlasů na čele. Nutno říct, že celý zákrok vypadá opravdu nechutně a musí být dosti bolestivý.

Někteří lidé musí být za každou cenu vidět, a tak se uchylují k šíleným věcem. Jednou z takových kontroverzních postaviček je i Rodrigo Alves.

Třiatřicetiletý muž je posedlý vzhledem plastové postavičky Kena. Podstoupil nespočet plastických operací, aby se přiblížil svým vzhledem svému vysněnému idolu. Víc než člověka připomíná voskovou figurínu, ale na svůj obličej je patřičně pyšný.

Nedávno se rozhodl, že si nechá transplantovat část vlasů na čele. A to proto, že kvůli stresu o některé vlasy přišel a už si dostatečně nepřipadal jako Ken. Operaci provedli plastičtí doktoři, kteří jsou na tuhle bizarní postavičku už zvyklí.

Rodrigo si podle fotek celý zákrok náramně užívá, a to přestože operace vypadá opravdu nechutně. Nehledě na to, že musí být velice bolestivá.

Je opravdu neuvěřitelné, kam až jsou schopni někteří lidé zajít, aby si splnili svůj nesmyslný sen. Řada jeho plastických operací, kterých stále přibývá, bude mít jistě negativní dopad na jeho zdraví.

Související články

Další články