Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Steroidová mafie v Česku StarDance 2018 Horoskop Zábava

Nejnovější kauzy

NAPROSTO NECHUTNÉ: Žena našla ve svém jídle něco, co připomíná uvařený lidský penis!

Tohle je opravdu nechutné!
Žena z Ghany se rozhodla, že si skočí pro rychlý oběd do místního steakhousu. To však nečekala, co ve své polívce objeví. Když měla už téměř dojedeno, všimla si, že v polévce plave větší kus masa než obvykle. Když ho vytáhla, nestačila se divit. Maso totiž připomínalo lidský penis.

Tohle je opravdu noční můra všech milovníků masa a labužníků. Žena měla hlad, a tak si dojela pro jídlo do místního steakhousu v Ghaně. Na tom by nebylo nic zvláštního, kdyby poté, co téměř vše snědla, nenašla ve zbytku jídla něco naprosto odporného.

Dívka si okamžitě vše zdokumentovala a podělila se na sociálních sítích s ne moc dobrým zážitkem. Fotky, které jasně dokazují, že na obrázku je kus masa, který opravdu přesvědčivě vypadá jako lidský penis.

Žena tvrdí, že snědla téměř celou polévku i s masem, jen ten největší kousek si nechala nakonec. Když ho ale podrobněji prozkoumala, nestačila se divit. Z počátku legrační kus většího masa při důkladném prozkoumání vypadal jako kus mužského pohlavního orgánu.

Nejprve se nad celou touhle situací pousmála, ale její pohotový bratr navrhl, aby sestra vše nahlásila na policii a nechala udělat testy, zda se jedná o lidské, nebo zvířecí maso.

Předali kus masa jednomu jejich známému laborantovi, který však později řekl, že maso bylo již vařené, a proto by bylo velmi obtížné zjistit, o jaký druh masa se přesně jedná. Jestli je to maso zvířecí, nebo lidské.

Ať je to tak, nebo onak, každopádně tahle příhoda je pěkně nechutná.

Mohlo by vás zajímat

Další články