Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Karel Gott Zápisník alkoholičky

Naprosto nečekaná tragédie: Victoria a David měli velmi idylický vztah, tvrdí advokát rodiny

Victoria s manželem Tomem Blythem, který ji zabil.
Zdroj: Profimedia
Předchozí Další
+ Dalších 16 fotografií
vztah

Českou republiku dnes obletěla šokující zpráva o tragédii, k níž došlo v turecké Ankaře. Podnikatel David Thomas Blyth při hádce zavraždil svou manželku, známou českou zpěvačku Victorii Velvet, a následně si před zraky jejich tří dětí sám vzal život. Rodinný advokát David Němeček pro eXtra.cz popsal vztah manželů i náležitosti s tragédií spojené, které je nutno řešit.

Ve věku pouhých čtyřiceti let zemřela násilnou smrtí slavná zpěvačka s českými kořeny a trojnásobná maminka Victoria Velvet. Hvězda zemřela rukou svého manžela Davida Thomase Blytha, který ji při vyostřené hádce zastřelil a následně spáchal sebevraždu. K neštěstí došlo v turecké Ankaře, kde rodina žila.


Řešení s ambasádou

Rodinný advokát David Němeček se pro eXtra.cz vyjádřil k náležitostem spojeným s převozem těla zpěvačky zpět do České republiky. "Situace je pro rodinu velmi nepříjemná a celou záležitost řešíme již nějakou dobu. Co se týká obecně převozu těla zpět do České republiky, tak to se řeší s ambasádou a následně si tělo nebo těla přebírají pohřební služby. To je takový klasický postup," vysvětlil advokát.

Situace, kdy po zesnulých rodičích zůstanou jako v tomto případě v zahraničí děti, se opět řeší s příslušnou ambasádou v dané zemi, která se stará o občany České republiky. "Jednotliví konzulové pomáhají rodinám při řešení těžkých situací a pomáhají případně s návratem do Česka," uvedl Němeček.

Po Victorii zůstaly tři děti – čtrnáctiletý David, teprve čtyřletý Zachary a desetiletá Annabelle.


Idylické manželství

Náznaky agresivního chování třiapadesátiletého Davida Thomase Blytha k manželce podle Davida Němečka ve vztahu nebyly. "Určitě ne. Oni měli v zásadě velmi idylický a příjemný vztah. To, že by tomu bylo jinak, se rozhodně nezakládá na pravdě. Jde o velkou a nečekanou tragédii," popsal rodinný advokát vztah mezi manželi, jejichž hádka skončila smrtí obou.

Zdali se bude zpěvaččin pohřeb konat v České republice, zatím ještě není známo. "Aktuálně řešíme operativní záležitosti s tím spojené. O konání posledního rozloučení budeme informovat," dodal závěrem Němeček.

Kateřina Ujfaluši o intimních scénách v Ulici: Přítele to zamrzelo, ale už se uklidnil, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy