Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jaromír Jágr koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Naprosto hrůzostrašná 38centimetrová krysa terorizovala švédskou rodinu. Prokousala se i betonem!

Rozkošné zmutované monstrum ve vaší kuchyni.
Zdroj: Bengtsson-Korsås

Švédská rodina Bengtsson-Korsås zjistila, že se děje něco divného, když jejich kočka Enok odmítala vstoupit do kuchyně. Kočky se většinou myší nebojí, dovolí si i na krysy. Ovšem když se šli členové rodiny podívat, co je v kuchyni, dost se zděsili. Když proti kočce stojí 38 centimetrů dlouhá krysa, asi i taková šelma raději stáhne ocas a utíká pryč.

Krysa měla 38 centimetrů bez ocasu a do jejich kuchyně se dostala dost epickým způsobem – docela jednoduše se prokousala stěnami, které tvoří dřevěná obrubeň a beton uvnitř. Ano, ta krysa se prokousala betonem!

„Byla jsem příšerně vyděšená. Objevila jsem ji, když jsem chtěla vynést koše, a jakmile jsem ji uviděla, hned sem vyskočila s křikem na kuchyňskou linku,“ vzpomíná na hororový zážitek Signe Bengtsson-Korsås, která asi nebude mít moc lehké spaní.

Krysa se ubytovala za myčkou, a dokonce způsobila malou potopu, když se prokousala vodovodními trubkami. Krysu se snažili vyhnat a vystrašit, ale jen tak se nedala a docela klidně se začala procházet po kuchyni.

Na místo museli být přivolaní profesionální deratizátoři a následující den se jim ji podařilo chytit do pasti. Akorát krysa přežila a past si na své hlavě v poklidu odnesla do bezpečí! „Zalezla s pastí kolem krku pod podlahu a až tam se udusila,“ říká pan Bengtsson-Korsås.

Související články

Další články