Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Naprostá nezodpovědnost! Rodiče se zfetovali v autě, poté omdleli a všemu přihlížel jejich malý syn!

Rodiče k pohledání, opravdu.
Zdroj: facebook.com
Naprostý projev sobeckosti a nezodpovědnosti se stal ve středu v Ohiu. Rodiče teprve čtyřletého syna se naprosto zfetovali a poté omdleli přímo v autě na kraji silnice. Jejich malý klučina tomu musel přihlížet.

Nehorázný případ rodičovské nezodpovědnosti se stal ve středu v americkém Ohiu. Ženě a muži byly evidentně přednější drogy než zdraví a bezpečnost jejich jediného dítěte.

Před třemi dny policisté na silnici zaregistrovali vůz, který se velmi zvláštním způsobem pohyboval na vozovce. Po chvíli si všimli, že je vůz odstaven na kraji silnice. Když k automobilu přišli blíž, to, co viděli, by zarazilo i otrlého člověka.

Za volantem seděl James Acord a vedle něj se v mrákotách potácela jeho žena Rhonda Pasek. Ovšem čeho si všimli potom, bylo naprosto nepochopitelné. Vzadu na sedačce seděl malý, teprve čtyřletý klučina.

Ani jeden z rodičů nevěděl o světě, žena byla navíc nepřipoutaná a oba byli v naprostém rauši. Tohle bylo policii více než podezřelé a oba nezodpovědné rodiče začala vyšetřovat. Oba dva byli na první pohled zdrogovaní, což policie poté potvrdila a drogu identifikovala jako heroin.

Tohle sobecké chování je nanejvýš nezodpovědné nejenom kvůli tomu, že na vozovce ohrožovali životy ostatních lidí, ale také proto, že jejich drogovému excesu musel přihlížet jejich malý syn.

Oba dva rodiče jsou pěkná kvítka a mají za sebou již drogovou minulost. Navíc se muž snažil policii vymluvit, a když to nepomohlo, chtěl ujet. Naštěstí vše dobře dopadlo a krkavčí rodiče jsou ve vazbě a mají ostudu po celém světě. Policie totiž zveřejnila jejich fotky coby varování na sociální síti.

Související články

Další články