Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Napravený proutník Jarda Hejl pomstil pokus o znásilnění Jany: Pěsti a drsná slova, VIDEO

+ Dalších 36 fotografií
ULICE
Olivová kráska Jana to nemá v poslední době vůbec jednoduché. Tak moc si přála být známá a populární mezi lidmi, až tvrdě narazila. Všechno začalo nevinně točením krátkých videí na sociální síť, ale to jí nestačilo. Když se zjevil podivný pán s nabídkou udělat z Jany modelku, neváhala ani minutu. Tohle špatné rozhodnutí si ale vybralo svoji daň.

Olivová kráska Jana si hodně zahrává. Její cesta za slávou naráží na jeden problém za druhým. Její přítel Bruno a nejlepší kamarádka Rozina se Janě už několikrát snažili rozmluvit, že na Instagramu a její popularitě rozhodně nestojí svět a nemá cenu, aby kvůli sociálním sítím ztratila přítele i kamarádku.

Bohužel Jana má v téhle věci jasno. Chce být slavnou, a to za každou cenu. Jana se spolčila s podivným pánem, který jí nasliboval, že z ní udělá prvotřídní modelku a otevře jí dveře do světa šoubyznysu.

Ze začátku to samozřejmě vypadalo slibně. Jana dostávala zakázky. Nafotila kolekci spodního prádla a těšila se velké popularitě. Jenomže vše se zlomilo ve chvíli, kdy rádoby manažer začal na Janu dorážet.

Nejdříve to začalo letmými doteky, pak přišla nabídka na masáž a došlo to až tak daleko, že se nebohou Olivovou krásku pokusil znásilnit. Ta se s otřesným zážitkem svěřila Jardovi Hejlovi, který se rozhodl konat. Na to, jak to dopadlo, se můžete podívat ve videu.

Související články

Další články