Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Naplněná kletba z Pošty pro tebe: Matka ji proklela, Alena skončila opuštěná a zbídačená!

Zdroj: reprofoto ČT, Facebook
+ Dalších 6 fotografií
Život v troskách
Kletba matky Bohumily Karáskové, která před dlouhými jedenácti lety proklela svou dceru Alenu Horáčkovou v Poště pro tebe, se bohužel naplnila. Paní Alena je na tom zle, skončila opuštěná na ubytovně, nemůže chodit a živí ji časopis, jehož prodejem si přivydělávají bezdomovci.

Kdo nevěřil na kletby, teď už možná bude. Před jedenácti lety proklela Bohumila Karásková v Poště pro tebe svou dceru Alenu Horáčkovou K ostrým slovům, která nelze vzít zpět, se uchýlila poté, co se s ní dcera v pořadu Ester Janečkové (45) odmítla setkat.

Žena, která na první pohled vypadala jako milující matka a babička, šla v tu chvíli do vývrtky. „Proklínám tě a proklínám i tvoje děti!“ řvala na dceru. „Ne poprvý a ne naposled!“ reagovala Alena odměřeně. To bylo v roce 2007, ale čas běží neúprosnou rychlostí.

Dnes žije Alena v osamění na ubytovně, společnost jí dělají jen tři psi. Živí se prodejem časopisu Nový Prostor a ke všem ranám osudu se přidalo i vážné zranění. „Hodně se jí zkomplikovala zima. Na třikrát zlomený kotník. Když jsme ji fotili, celou dobu plakala. Pro prodejce je prosinec nejlepší měsíc. A teď tohle. Hranice mezi relativní jistotou a průšvihem je bohužel nesmírně tenká…“ psali začátkem prosince na facebookové stránce Nového Prostoru.

Právě na čtenáře časopisu se Alena obrátila s prosbou o pomoc. Kvůli zranění nemohla pracovat a hrozilo, že skončí na ulici. Lidé se semkli a dali dohromady neuvěřitelných 50 tisíc korun, díky kterým nepřijde Alena o střechu nad hlavou.

„Od středečního traumatu, kdy se nad ní všechno zatáhlo, se dnes naprosto nečekaně zase vyjasnilo. Po domluvě s paní Alenou si zaplatí ubytovnu na celou dobu svého nechodícího kurýrování a zbytek peněz použije na pořádný podnájem, protože díky vaší štědrosti má teď nejen na kauci, ale může zaplatit i dva nájmy dopředu,“ potvrdili před týdnem redaktoři Nového Prostoru.

Velkou otázkou zůstává, kam se poděl Alenin manžel Jaroslav. Je také s podivem, že se o maminku nepostarají ani její tři děti. S pomocí od své matky Bohumily vzhledem k nezavřeným ranám z minulosti počítat nemůže...

Související články

Další články