Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Náplavku obsadily celebrity: Dorazili nastávající rodiče Kůrka s Angie i sestry Grossovy

Akce Couplii se hemžila známými osobnostmi.
Zdroj: Renáta Bušková/eXtra.cz koláž
+ Dalších 31 fotografií
Celebrity

Pražská Náplavka se v pondělí zaplnila českými celebritami. Probíhalo tam slavnostní otevření nové aplikace Couplii, kam dorazila například herečka Michaela Tomešová s rodinkou, zpěvačka a herečka Natálie Grossová se sestrou Denisou, influencer Adam Kajumi či nastávající rodiče Josef Kůrka s Angie Mangombe. A mnohem víc. Na místě byla také redakce eXtra.cz.

České celebrity podpořily slavnostní otevření aplikace Couplii, která pomáhá v komunikaci mezi partnery. Jejím cílem je snížit počet rozvodů v ČR. Akci si nenechalo ujít spoustu známých tváří, které se přímo slunily na pražské Náplavce.

Dorazili například soutěžící z letošní řady Survivora Josef Kůrka se svou těhotnou přítelkyní Angie Mangombe, herečka Michaela Tomešová s manželem Romanem Tomešem a dětmi, sestry Natálie a Denisa Grossovy, moderátor Petr Vojnar či účastník první řady Survivora Adam Raiter. Ale také mnoho dalších. Redakce eXtra.cz byla u toho a nafotila spoustu fotek, na které se můžete podívat v naší galerii.

Vysluněná Jirešová

Velkým překvapením byla návštěva bývalé ženy českého politika Jiřího Paroubka, Petry Paroubkové, která vyvedla svou jedinou dceru Margaritu. Oběma holkám to moc slušelo. Na sluníčku zazářila například i herečka Ivana Jirešová, která měla slunce dokonce i na svém oděvu.

Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy