Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Náplast na zabavení řidičáku a hrozící 3 roky je tu: Za Dádou dorazil přítel Vito!

Zdroj: archiv
+ Dalších 20 fotografií
po nehodě
Už má zase důvod k úsměvu! Dáda Patrasová (62), která před měsícem způsobila dopravní nehodu pod vlivem alkoholu na pražských Vinohradech, je sice bez řidičského oprávnění, policie její jednání řeší jako trestný čin a hrozí jí 3 roky, ale opět se těší z přítomnosti svého milovaného přítele Vita. Dorazil za ní do Prahy a obě zamilované hrdličky si užívají své přítomnosti...

Dáda hodila všechny starosti s nehodou za hlavu a opět se pyšní příspěvky se svým vyvoleným na Instagramu. Je to láska jako trám! A Dáda díky svému italskému fešákovi dokáže opět žít svůj život naplno.

"Překrásný den v mé kouzelné Praze. AHOJ," okomentovala Dáda svůj poslední snímek na Instagramu, z něhož je patrné, že po boku uhrančivého Itala neskutečně omládla. Možná si vzala k srdci rady svých blízkých a odhodlaně se pustila do boje se svou alkoholovou libůstkou.

Dáda po dlouhé době vypadá opět šťastně A pokud skutečně přestala nasávat jako duha, uvědomila si, že její nehoda mohla mít mnohem vážnější následky a vydala se lepším směrem, není pochyb, že jí nejen její blízcí, ale i fanoušci v její cestě za štěstím drží společně palce. Otázkou je, zda se jí to podaří vydržet.

Související články

Další články