Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott leukemie StarDance 2019 Nemoci z lásky Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Napínavý prosinec v Ordinaci: Strach ze smrti, pád na dno a odhalení nevěry!

+ Dalších 62 fotografií
Prosinec v Ordinaci
Tohle budou jedny z nejdramatičtějších Vánoc v Ordinaci v růžové zahradě. Tolik šílených zvratů se v seriálu během prosince snad nikdy předtím nestalo. Několik hrdinů si sáhne na samé dno a většinou to nebude dvakrát hezký pohled!

Co se stane během prosince v Ordinaci v růžové zahradě? Víme to s předstihem, tak se pojďte podívat, co vás ve vašem oblíbeném seriálu čeká!

Heluš, Bobo a Hugo

Heluš a Bobo se nepřestávají hádat. Jejich střety naopak začnou ještě zesilovat. A jejich syna to neskutečně zdeptá. Rozvrácené manželství Švarcových dojde dokonce až k nutnosti zásahu sociální pracovnice. Hugo má jedinou naději: pouze Vánoce mohou dát jeho rodiče zase dohromady…

Inna, Vojta, Bibi a Marek

Ukáže se, že obavy Inny ze žoldáků z Ukrajiny nebyly liché. Jenže potom, co se ukázalo, že se spletla, si přestala dávat pozor. A tak dala šanci nájemnému zabijákovi Viktoru Zbytkovi, aby ji unesl. Doktorce půjde o život a bude jen na Vojtovi, jestli ji dokáže zachránit včas. Pomohou mu samozřejmě Bibi s Markem.

Marika, Sekora a Mára

Leoš Mára se stává novým ředitelem nemocnice a začne dupat většině svých nepřátel po krku. Jako cíl si vybere primáře Sekoru a bez povšimnutí nenechá ani Mariku. Před tou bude stát zásadní rozhodnutí. Nakonec se odhodlá a Sekorovi přizná, že jeho otce nezabil souzený Adam. Zvládne se vypořádat s tím, že si na prsou celou dobu hřál vraha svého táty?

Jonáš, Denisa, Květa, Vilík a Hanák

Jako by nestačily neskutečně vysoké dluhy. Rodinu Hrzánových zasáhne další rána v podobě odhalení Jonášova zapojení do kšeftů s drogami. A pokud nevezme do zaječích, čeká ho kriminál a loučení s kariérou lékaře. Kroky zoufalé Denisy znovu povedou za doktorem Hanákem.

Valšíkovi

Kolaps Eduarda šokoval celou Kamenici. Tereza konečně prozřela a jde se udat na policii. Když se dozví, že by intriky podlého Leoše Máry mohly ohrozit život milovaného tatínka, upraví svou výpověď tak, aby nemohl nic dělat. Vyšetřování zabití pacientky i boj docenta Valšíka o život s rodinou ještě pořádně zamává. Na chvíli ale zapomenou díky vánočnímu překvapení, které Tereza připravuje.

Mázlovi, Karel a Saša

Primář gynekologie to pořádně pohnojil s laborantkou Sašou, kterou dohazoval Rytířovi, aby měl klid. Půvabná blondýnka se do největšího lamače srdcí z Kamenice zamilovala a bude neodbytná. A Čestmír bude muset malér hasit ani ne tak před samotnou Sašou nebo Karlem, ale především před Alenkou, která se o virtuální nevěře před Vánoci dozví.

Mohlo by vás zajímat

Další články