Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Počasí Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Napíchaná pusa, účes stále drží: Simona Krainová si nechala upravit rty a schytala kritiku

Zdroj: instagram
+ Dalších 6 fotografií
Modelka
Modelka Simona Krainová (46) se netají tím, že si občas zajde na estetickou kliniku, kde podstoupí omlazující zákrok. Teď se pochlubila vylepšenými rty. Někteří její fanoušci ji kvůli tomu zasypali kritikou.

Má postavu jako lusk, protože denně běhá okolo deseti kilometrů, ale stárnutí jen tak jednoduše zastavit nejde. A tak Simona, která hraje i v Ordinaci v růžové zahradě 2, ve svém věku už pravidelně využívá estetických zákroků. Nestydí se za to, naopak…

Jenže ne všechny její fanoušky to baví. „Už trochu ubrat, prosím,“ uvedla jedna z uživatelek na jejím Instagramu. To ale neměla dělat. Simona se směrem k fanynce vyjádřila, že ona by měla naopak přidat. „Símo, trošku kačírek, ale asi trochu splaskne, že? Ale stále kočka s 100% figurkou,“ píše další fanoušek.

Zkrášlující pomoc

Simona je ve svém věku velmi půvabnou ženou, která si názory druhých hlavu neláme. Naopak ví, že ve světě modelingu něco dokázala a i to je důvod, proč se za určitá vylepšení nestydí.

Na druhou stranu – ve 46 letech je přirozené, že se v obličeji objeví vrásky a tvář celkově nevypadá tak svěže jako ve dvaceti. Šetrné omlazení není nikdy na škodu, ale jen málokterá známá žena ví, kdy přestat. Simona má ale v tomto jasno.

Související články

Další články