Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Počasí Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Napíchaná pusa a téměř odhalený klín: Simona Krainová (46) ve svém věku probouzí hříšné touhy

Zdroj: archiv SK
+ Dalších 7 fotografií
krása
Krásná modelka Simona Krainová (46) se před pár dny pochlubila vylepšenými rty. Někteří její fanoušci ji kvůli tomu zasypali kritikou. Ovšem teď vytasila hodně hříšnou zbraň. Nafotila si svým mobilním telefonem snímek, který i ve starších pánech probudil mladické touhy. Na snímku totiž odhalila své dokonalé stehno a chybělo málo, aby byla vidět její ženskost.

Má postavu jako lusk, protože denně běhá přibližně deset kilometrů, ale stárnutí jen tak jednoduše zastavit nejde. A tak Simona, která hraje i v Ordinaci v růžové zahradě 2, ve svém věku už pravidelně využívá estetických zákroků. A třeba vylepšit si rty, to jí hodně sluší. Jenže ne všichni fanoušci jsou s jejími vylepšeními spokojeni. Těžko říct proč…

„Už trochu ubrat, prosím,“ uvedla jedna z uživatelek na jejím Instagramu. To ale neměla dělat. Simona se směrem k fanynce vyjádřila, že ona by měla naopak přidat. „Símo, trošku kačírek, ale asi trochu splaskne, že? Ale stále kočka se 100% figurkou,“ píše další fanoušek.

Božské stehno

Simona je ve svém věku velmi půvabnou ženou, která si s názory druhých hlavu neláme. Naopak ví, že ve světě modelingu něco dokázala a i to je důvod, proč se za určitá vylepšení nestydí. Navíc jako žena, která stála tisíckrát před objektivem fotoaparátu, moc dobře ví, co na muže, ale i některé ženy, zabírá. A to teď předvedla, když si vytvořila snímek a odhalila na něm své hodně hříšné stehno. Těžko soudit zda nedopatřením, ale ukázala i mnohem více.

Pánové při pohledu na snímek, který budí touhy a vášně, jistě uznají, že i když Simona bude brzy stát na prahu padesátky, mnohé mladší kolegyně z branže strčí hravě do kapsy. A snímek, kterým se aktuálně pochlubila, je toho jasným důkazem.

Související články

Další články