Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Napětí mezi Agátou a tchyní Danou Batulkovou by se dalo krájet! Víme, jak proběhla první návštěva miminka

Nemají dobré vztahy.
Zdroj: profimedia
+ Dalších 11 fotografií
Po údajné nevěře Agáty Prachařové se rodinné vztahy s její tchyní, herečkou Danou Batulkovou vyhrotily. Celé to začal fotograf Dereck Hard, který tvrdil, že prožil románek s Agátou, která už byla dávno provdaná za herce a moderátora Jakuba Prachaře.

Fotograf Dereck Hard Agátě pořádně zavařil poté, co promluvil veřejně o jejich románku. Spustila se hádka mezi Veronikou Žilkovou, která obvinila Danu Batulkovou z narušení soukromí a nabourání se na sociální sítě Agáty.

Po těchto událostech a hádkách musela Agáta podstoupit testy otcovství, aby dokázala, že otcem je opravdu její manžel a dlouholetý partner Jakub Prachař.

Od této aféry uběhlo už osm měsíců a Agáta přivedla na svět zdravou a krásnou holčičku Miu. První vnouče přišla navštívit i přes vyhrocené vztahy matka Jakuba Prachaře Dana Batulková. Blízký zdroj prozradil, jak to celé dopadlo: „Nezdržela se dlouho. I když byla Dana z malé Mii nadšená a pochovala si ji, po velmi stručné konverzaci s Agátou hned odešla. Její návštěva u rodiny syna Jakuba trvala pouze několik krátkých minut,“ promluvil blízký zdroj pro časopis Sedmička.

Související články

Další články