Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

„Napadli mě imigranti. Vyhrožovali znásilněním. Chtěli mě hodit do vody, protože moje holka neměla plavky,“ tvrdí český fotograf

Český fotograf Tomáš Busek (34) tvrdí, že ho v Rakousku napadli imigranti. Uprchlíkům prý velmi vadilo, že jeho přítelkyně se koupe bez plavek. Muži dívce vyhrožovali, že ji znásilní. Muž si vyhrožování natočil na video.

Český fotograf Tomáš Busek (34) tvrdí, že ho v Rakousku napadli imigranti. Uprchlíkům prý velmi vadilo, že jeho přítelkyně se koupe bez plavek. Muži dívce vyhrožovali, že ji znásilní. Muž si vyhrožování natočil na video.

Případ českého fotografa šokoval Rakousko. Na celý skandál upozornil web Týden.cz. Busek žije ve Vídni 20 let, nyní tvrdí, že Rakousko se mění. Popsal, co se mu stalo u jezera a zveřejnil video.

„Přijeli jsme v létě k jezeru u Vídně neplánovaně, neměli jsme plavky. Ale protože u toho jezera jako vždycky skoro nikdo nebyl, přítelkyně se svlékla do kalhotek a já do slipů. Chtěli jsme se opalovat a vykoupat. A najednou se odněkud objevilo šest vousatých mužů tmavší pleti, kteří nám špatnou němčinou říkali, že ženy mají doma a nahota mé přítelkyně je pohoršuje. A pokud se neoblékne, mohou nad sebou ztratit kontrolu a přítelkyni znásilnit,“ uvedl Busek pro Týden.cz.

Busek se jim snažil sdělit, že v Rakousku není koupání bez plavek zakázané. Celou dobu si muže natáčel na video. „Snažili se mě vytlačit, abych spadl do jezera. K nějakému přímému napadaní ale nedošlo. Vše jsem si natáčel na mobil,“ uvedl Busek. Celý incident už vyšetřuje rakouská policie. „Prostě jsem chtěl ukázat, že jsou tady lidé, kteří v Rakousku žijí třeba už třetí generaci, a přesto nejsou schopni se přizpůsobit místním zvyklostem a mravům. A snaží se, abychom se naopak my přizpůsobili jim. To přece nejde,“ uzavírá český fotograf.

Související články

Další články