Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Napadl ho tygr a UKOUSL mu půl obličeje: Jak dnes vypadá rybář, který se dvacet let bál ukázat svou tvář?

Ali Hashmot po střetu s tygrem hodně trpí.
Zdroj: profimedia.cz
Stačila chvilka nepozornosti doprovázená únavou a neštěstí bylo na světě. Čtyřicetiletý rybář a především otec se stal obětí útoku tygra, který mu sežral půlku obličeje. Po dvaceti letech našel konečně odvahu světu ukázat svou tvář.

Ali Hashmot je čtyřicetiletý rybář z Bangladéše, který živí sebe i svou rodinu lovem a prodejem ryb. Na tom by nebylo nic zajímavého, kdyby Aliho nestihl tak krutý osud.

Při jednom obyčejném rybolovu si bangladéšský rybář chtěl na chvíli na své loďce odpočinout. Bohužel však usnul a to se mu stalo osudným. Z nedalekého lesa se k němu pomalu, tichými kroky připlížil tygr a napadl ho. Nejdříve na něj skočil, tlapami ho přidržel při zemi a poté mu ukousl polovinu obličeje.

Bolest musela být nepředstavitelná, protože Ali křičel tak hlasitě, že vzbudil své kolegy, kteří mu naštěstí přispěchali na pomoc. To ale zdaleka neměl ještě vyhráno. Musel vydržet dalších šest hodin, než ho jeho kamarádi dovezli do nemocnice na ošetření.

Alimu zůstala po napadení tygrem na obličeji obrovská a hlavně ohyzdná jizva. Pokaždé, když prodává ryby na místním trhu, zakrývá si obličej šátkem, aby neděsil okolní lidi. Dvacet let nenašel odvahu ukázat svůj obličej. Až nyní. Doufá, že mu někdo přispěje na nákladnou plastickou operaci.

Související články

Další články