Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Už v pátek osahávali dívku, pak cizinci domlátili číšníka: Policie nic neví, kolegové napadeného mlčí!

+ Další 4 fotografie
Muž, kterého v sobotu večer v centru Prahy surově zbilo sedm cizinců, leží po operaci na jednotce intenzivní péče. Kriminalisté rozjeli pátrání, ale útočníci jsou stále na útěku. Mohli by se ukrývat v ubytovacím zařízení přímo ve městě, nebo jeho okolí. Kolegové napadeného číšníka se k incidentu nechtěli vyjadřovat.

Spousta otázek a zatím žádné odpovědi. Po brutálním napadení číšníka v centru Prahy se rozjelo policejní pátrání, ale po mužích jako by se slehla zem. Kriminalisté vyzvali především zaměstnance ubytovacích zařízení, aby měli oči na stopkách.

Otřeseni ze sobotního incidentu jsou i zaměstnanci restaurace ve Vladislavově ulici, kde zbitý muž pracuje. „Mám hodně práce. Nebudeme se k tomu vůbec vyjadřovat. Nezlobte se, musím jít pracovat,“ řekl eXtra.cz jeden z kolegů napadeného, který leží v nemocnici.

Nebyl to přitom zřejmě první škraloup, jenž mají dotyční v posledních dnech na triku. Podle informací televize Prima měli už v pátek obtěžovat mladou dívku a dělat nepořádek poblíž Staroměstského náměstí.

Pokud jste pachatele viděli, nebo o nich máte informace, volejte linku 158.

Byli jste v době útoku na místě? Máte jakékoliv informace o napadeném nebo pachatelích? Napište na redakce@extra.cz.

Související články

Další články