Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Počasí Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Napadení u metra Roztyly: Útočníci pobodali dva mladíky nožem, z místa činu utekli

útok
Kriminalisté pracují na objasnění závažného trestného činu, který se stal včera ve večerních hodinách na pražském Chodově. Poblíž stanice metra Roztyly dva útočníci napadli dvojici mladíků (23) a způsobili jim bodná zranění. Pachatele hledá policie.

Kriminalisté krajského ředitelství pracují na objasnění závažného trestného činu, který se stal v pátek večer v ulici Hrudičkova na pražském Chodově. Z dosud nezjištěných příčin tam kolem dvaadvacáté hodiny dva neznámí útočníci napadli dvojici mladíků.

Útočníci svým obětem způsobili bodná zranění v horní části těla. Napadení byli ihned po incidentu odvezeni do nemocnice k ošetření, agresoři z místa činu utekli. „Případ je na samém prvopočátku a další poskytnuté informace by vzhledem k závažnosti činu mohly zmařit účel vyšetřování a řádné objasnění věci,“ uvedl na stránkách policie mluvčí Jan Rybanský.

Související články

Další články