Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 StarDance 2021 Česko Slovensko má talent 2021

Nejnovější kauzy

Naomi z Love Islandu to schytala: Zubejda s ušima jako lopuch, píší lidé

Naomi to schytala. Do Love Islandu se prý nehodí.
Zdroj: Se souhlasem TV Nova / koláž eXtra.cz
+ Další 3 fotografie
reakce

V reality show Love Island dochází nejen k nečekaným vyhazovům oblíbených účastníků, ale také se v show objevují nové tváře. Po odchodu Tess přišli do vily Patrik (25) s Naomi (25), kteří diváky na první pohled příliš neoslnili. Zejména se kriticky pustili do Naomi, která se za kamerou neobjevila poprvé. Moderátorka Déčka, herečka a modelka prý rozhodně nevypadá jako "bombshell" a fanoušci se ptají, zda není ve vile omylem. "Patrik je hezký chlap, ale Naomi se mezi ty pěkné lidi ve vile vůbec nehodí," komentují ti hodnější diváci.

Vilu reality show Love Island nově obývá Patrik a Naomi, kteří nastoupili po vyhazovu Tess, jež byla v show již od samého začátku. Nově příchozí herečka, moderátorka a modelka Naomi, která letos mapovala sportovním fanouškům i olympijské hry v Tokiu, prozradila, co od účasti ve vile čeká.

"Jsem poloviční Japonka. Miluji reality shows a vždy jsem snila, že budu součástí Love Islandu. Od vily očekávám to, že nebudu pořád na mobilu a konečně nebudu pracovat," řekla Naomi v medailonku. Také doufá, že ve vile třeba potká i skutečnou lásku.

Naomi schytává pořádnou kritiku

Ač působí Naomi jako chytrá a sympatická dívka, od diváků reality show se lichotivých reakcí bohužel téměř nedočkala a dávají jí to pořádně znát. "Ta Naomi jako vážně? To není omyl?! Nemají být náhodou v Love Islandu atraktivní lidé?" píší udiveně.

"Podle vzhledu nikoho nikdy nesoudím, ale do téhle reality show se Naomi vůbec nehodí," uvádějí ještě ti "hodnější" kritici. Jiní se nebáli zajít se svým názorem ještě o něco dál. "Tak to si děláte srandu ne? Mishala, taková kráska, která musela odejít, a teď tam má přijít zubejda a k tomu má uši jak lopuch," uvedla jedna z divaček, která zmínila oblíbenou Mishalu, jež se musela s vilou rozloučit.

"​ Nejsem krasavice, ale ona tedy není hezká, a to je modelka. Uši jak blaťáky, zuby křivé jak hovado, jedině postavu má dobrou," píší ti méně empatičtí diváci.

Další se pustili i do jejího projevu, zkrátka na ní nenechali nit suchou. "Vůbec se tam nehodí, navíc se mi zdá moc arogantní a suverénní."Související články

Další články