Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) StarDance 2019 Extra Host (pořad) sametová revoluce

Nejnovější kauzy

Naomi Campbell se ukázala v šatech nešatech: Bylo vidět vlastně úplně vše!

Naomi se jednoduše nestydí.
+ Další 2 fotografie
Téhle sexy krásce že má být zanedlouho padesát? No to snad ani není možné. Módní ikona Naomi Campbell (46) vypadá stále naprosto úchvatně. Její postavu by jí mohla závidět nejedna modelka!

Bude jí za čtyři roky rovných padesát, ale hlavu si s tím rozhodně nedělá. Čokoládová kráska Naomi Campbell musela zastavit čas. Vypadá totiž stále naprosto úchvatně. Všechny o tom přesvědčila na party Toma Forda v New Yorku.

Tam se ukázala ve velmi rafinovaném modelu. Byly to takové šaty nešaty, které ukázaly opravdu hodně! Opět se tak potvrdilo, že u některých lidí je věk opravdu jen číslovkou a vypadají spíše tak, jak se cítí uvnitř.

Stala se tak znovu naprostým středem pozornosti. Každý se za ní otáčel a nechápal, jak téhle ženě může táhnout na padesát. Většina žen se totiž v tomhle věku spíše zahaluje, aby náhodou nevylezla nějaká ta nedokonalost. To ale Naomi dělat nemusí, ta snad žádnou nemá!

Mohlo by vás zajímat

Další články