Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Naomi Adachi vzpomíná na Love Island: Vyjádřila se i ke kauze podvodníka Davida

+ Další 2 fotografie

Naomi Adachi se jako bombshell objevila v předchozí, historicky první sérii reality show Love Island. Bývalá účastnice přiznává, že nynější řadu sice nemá příliš v centru své pozornosti, ale aktuální kauzu týkající se Davida Vitáska a Natálie Kočendové zaznamenala. Nejen o tom se influencerka rozpovídala v rozhovoru pro eXtra.cz.

Půvabnou brunetku Naomi Adachi si televizní diváci pamatují z předchozí série reality show Love Island. Tam přišla do již rozjetého vlaku jako tzv. bombshell, dosáhnout definitivního vítězství v podobě nalezení své spřízněné duše a odnesení si dvou milionů korun se jí však nepodařilo. Ani tak své účasti rozhodně nelituje, ba naopak. Aby se jí nestýskalo, přiznává, že se nemůže dívat na současnou řadu, která právě nyní běží na Voyo a Nově. Nejen o tom se Naomi rozpovídala v rozhovoru pro eXtra.cz, který nám poskytla v rámci Instax párty uskutečněné 3. listopadu.

I když nynější sérii příliš nesleduje, kauza týkající se mladého fotbalisty Davida Vitáska a Natálie Kočendové Naomi neunikla. David čelil obvinění, že porušil pravidla soutěže a přihlásil se, i když je zadaný. Zatímco na Kanárských ostrovech, kde celé natáčení probíhá, tvořil pár s Natálií, doma na něj čekala jeho přítelkyně Rebeka, se kterou tvoří pár již několik měsíců, jak jsme psali.

Naomi Adachi zhodnotila situaci

„Mám na to názor, že podle mě funguje presumpce neviny a že pokud se to opravdu neprokáže, neměli bychom ho úplně hodnotit,“ spustila na úvod. „Ale je pravda, že i v mých očích, i když to nesleduji úplně do detailu, tak to má trošku nahnutý,“ řekla nám s úsměvem. Diváci show nakonec skutečně poslali Davida domů, jenže Natálie odjela s ním a ve finále oba všem vytřeli zrak, když zveřejnili zamilované fotky z letiště.

S kým z bývalých účastníků se i nadále stýká a podařilo se Naomi najít lásku doma, když ne v reality show? I o tom se rozpovídala, jak si můžete přehrát v náhledovém videu.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy