Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Naomi Adachi a její skejťák: První rande bylo na sekané! Za 2 měsíce stihli procestovat 3 země

+ Další 4 fotografie

Influencerka Naomi Adachi září štěstím. Důvod je prostý - láska! Je to jen pár týdnů, co se krásná brunetka pochlubila první fotkou se svým přítelem, profesionálním skateboardistou Maximem Habancem, se kterým  tvoří pár zatím velmi čerstvě. Jsou spolu teprve 2 měsíce, o čemž se dvojice rozpovídala v rozhovoru pro eXtra.cz. Prozradili, že za tu dobu stihli procestovat 3 země a v plánu jsou i další destinace. A jak se seznámili? Během prvního rande vyrazili na sekanou, vypráví s humorem. 

Influencerku Naomi Adachi si mnozí pamatují také jako účastnici historicky první série reality show Love Island. Tam si pohledná brunetka svou spřízněnou duši, o čemž celá podstata pořadu je, sice nenašla, ale tato skutečnost ji rozhodně mrzet nemusí. Svou lásku si našla až po návratu do Česka a čekání se jí rozhodně vyplatilo. Naomi vypadá šťastnější než kdykoli dříve.

„První selfíčko,“ pochlubila se před pár týdny na sociálních sítích pod zamilovaným snímkem s profesionálním skateboardistou Maximem Habancem. V tu dobu tvořili pár ještě velmi čerstvě.

Za dva měsíce stihli procestovat 3 země

Společně jsme dvojici zastihli na openingu nové Aperol Spritz terasy v pražském podniku Art Restaurant Mánes, v rámci které nám poskytli rozhovor. Když Naomi a Maxim oznámili vztah, pod příspěvkem se ihned objevilo stovky gratulací. Dvojice se k sobě totiž náramně hodí - pojí je nejen vášeň pro cestování, ale i adrenalinové sporty a zkrátka akční styl života, což ostatně potvrdili i během rozhovoru. V Česku se totiž zatím mockrát neviděli.

„Jsme spolu teprve 2 měsíce, ale přijde mi, že je to mnohem déle. Stihli jsme toho společně už dost,“ prozradili na úvod. Za tak krátkou dobu stihli navštívit 3 země a na menší dovolenou vyrazili také po Česku. „Byli jsme společně v Německu, Emirátech, Maroku,“ sečetli. Tím jejich cestování však nekončí - jako další je v plánu Řím, Japonsko a asi Švýcarsko.

První rande? Vyrazili na sekanou

A kde jinde se mohli poprvé setkat než právě v zahraničí. „Poprvé jsme se setkali na olympiádě v Tokiu. Ale pak jsme šli na oběd na sekanou a od tý sekaný jsme se už nerozdělili,“ vzpomínají s humorem. „Já jsem ji dlouho zval na kávu, ale to nechtěla. Až pak sekaná vyšla,“ dodal Maxim. Celý rozhovor, ve kterém se rozpovídali i na téma společné domácnosti, si můžete přehrát v náhledovém videu.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy