Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

Namyšlený kulturista si natáčel babču bojující se strojem ve fitku: Když se jí vysmál, čekalo ho nemilé překvapení!

Hlavně že se umí vyfotit.
Zdroj: Instagram
+ Další 4 fotografie
Hanba! Jedině tak lze hodnotit chování namyšleného kulturisty Conora Tisdella z australského města Brisbane. Ten totiž tajně v posilovně natáčel babičku, které to moc nešlo se strojem. Navíc pak záznam umístil na Instagram, kde se paní se svými stejně hloupými kamarády smál. Trest na sebe nenechal dlouho čekat.

„Za břicho jsem se popadal,“ komentoval Conor snažení babičky, která chtěla udělat něco pro své zdraví. Se strojem jí to moc nešlo, ale místo aby jí svalnatý týpek pomohl a ukázal, jak se správně cvičí, tak se zachoval jako bezmozek.

Dámu si jenom natočil a hrozně se tomu smál. Jenomže jeho příspěvku na Instagramu si všimli i další, kteří do fitka chodí, a vůbec se jim to nelíbilo. Mladíkovo chování začali řešit s vedením fitka a manažeři vyřkli jasný ortel: Doživotní zákaz vstupu do posilovny!

Poněkud hloupé je, že video okomentovala i jedna ze zaměstnankyň posilovny. Ta k němu přidala hromadu vyšklebených smajlíků a dopsala: „Ten pocit, když víš, o koho jde…“

„Pan Conor Tisdell má doživotní zákaz do všech poboček GO Health Clubs a radíme mu, aby si ihned našel jinou posilovnu. Zároveň velmi litujeme příspěvku, který měl jeden z našich zaměstnanců. Nyní pracujeme na tom, aby se dotyčná osobně omluvila dámě, které se celá nepříjemná situace týká,“ řekl mluvčí posilovny.

Vzhledem k tomu, že Conor jiný život kromě fitka nezná, tohle pro něj bude tvrdá rána. Snad se aspoň zamyslí nad svým chováním.

Související články

Další články