Klasická astrologie rozlišuje 12 slunečních znamení, pojmenována jsou po zvířetníkových souhvězdích.

Jednotlivých znamení v námořnickém horoskopu, který jsme pro vás připravili, je taktéž dvanáct. Námořnická znamení se nazývají podle plavidel na moři se vyskytujících.

Znamení námořnického horoskopu:

Fregata (21. březen – 20. duben)

Ti, co se narodili ve znamení Fregaty, jsou aktivní a plní energie. Milují zábavu, vzrušení a dobrodružství, nesnáší nudu a stereotyp. Bývají netrpěliví, měli by se naučit dělat kompromisy.

Trajekt (21. duben – 21. květen)

Zrozenci Trajektu jsou vytrvalí, praktičtí a rozvážní, stojí nohama pevně na zemi. Nemají v oblibě náhlé změny a riskování, potřebují mít pocit jistoty a bezpečí. Inklinují k pohodlnosti.

Škuner (22. květen – 21. červen)

Jedinci narození ve Škuneru jsou společenští, zvídaví a komunikativní. Musí být stále v pohybu, rutinu odmítají. Mívají potíže dotahovat věci do konce, před řešením problémů utíkají.

Člun (22. červen – 22. červenec)

Lidé ve znamení Člunu působí tvrdě, v nitru jsou ale citliví a zranitelní. Déle jim trvá, než někomu začnou věřit. Pro ostatní by se rozdali, ti toho mohou zneužívat. Důležitá je pro ně rodina.

Parník (23. červenec – 22. srpen)

Ti, kteří se narodili v Parníku, jsou rádi středem pozornosti, zbožňují obdiv a lichotky od druhých. Nebojí se změn a věci mívají pod kontrolou. Jsou to pyšné a vůdčí osobnosti se silnou vůlí.

Koráb (23. srpen – 22. září)

Zrozenci Korábu jsou rozvážní a zásadoví, mají smysl pro pořádek a zodpovědnost, všechno si systematicky plánují. Rádi ostatní poučují, jsou značně kritičtí a nároční, k jiným i k sobě.

Katamarán (23. září – 23. říjen)

Jedinci, již se narodili ve znamení Katamaránu, mají estetické cítění a cit pro spravedlnost. Jsou váhaví, nerozhodní a lehce ovlivnitelní. Dobře se cítí ve společnosti, v životě vyžadují volnost.

Ponorka (24. říjen – 22. listopad)

Lidé narození v Ponorce jsou silné a ambiciózní osobnosti s velkou intuicí. Mají vynikající pozorovací schopnosti, nic jim neunikne. Jsou podezřívaví, nesnáší faleš a neumějí moc odpouštět.

Jachta (23. listopad – 21. prosinec)

Ti, co se narodili v Jachtě, jsou optimističtí, společenští a otevření, svou přímočarostí nezřídka jiným ublíží. Pořád hledají nové výzvy a dobrodružství, mají plno zálib a sklon k lehkomyslnosti.

Remorkér (22. prosinec – 20. leden)

Zrozenci Remorkéru působí nepřístupně, emoce nedávají moc najevo. Bývají konzervativní a nedůvěřiví, soukromí si střeží. Jsou spolehliví, houževnatí a ctižádostiví. I na druhé mají vysoké nároky.

Plachetnice (21. leden – 20. únor)

Jedinci narození ve znamení Plachetnice jsou přátelští, spontánní a nepředvídatelní. Rádi se baví a překvapují okolí, snadno se seznamují. Mají smysl pro rovnoprávnost, chybí jim disciplína.

Bárka (21. únor – 20. březen)

Lidé, kteří se narodili v Bárce, mají dobrosrdečnou povahu, jsou citliví a skromní. Schovávají se do vlastního světa fantazie, mohou se zdát zamyšlení. Umí se jiným přizpůsobit, idealizují si je.

Jak na vás pasují námořnická znamení? Denní osobní a erotické horoskopy pro všechna znamení zvěrokruhu se nachází tady.