Dvacetiletý Armén Mikael Oganesjan je poměrně ojedinělým úkazem na české youtuberské scéně. Zatímco většina youtuberů točí neškodná videa o počítačových hrách, módě nebo o svém každodenním životě, Oganesjan proslul tím, že pod přezdívkou MikeJePán jezdil po Praze v drahém autě, naschvál páchal dopravní přestupky a následně se natáčel, jak arogantně poučoval policisty o tom, že s ním nic nezmůžou. Image nedotknutelného piráta silnic nicméně pro Oganesjana, který se nechal úředně přejmenovat na Mike Pán, nyní nejspíše vzala za své.

MikeJePán se na svých videích pravidelně kasal tím, jak vyzrál na systém a může si jezdit, jak se mu zlíbí, a parkovat, kde uzná za vhodné s tím, že pokuty a přestupky neřeší a policie je na něj krátká. O to více ho asi nepotěší, že během svých eskapád se mu podařilo nasbírat 12 trestných bodů a následkem toho mu byl uložen roční zákaz řízení. Nepomohlo mu tak ani jeho vlastní pojištění proti pokutám, které rovněž pravidelně propagoval.

Možná i to, že Mike Pán sám přišel o řidičák, pomůže k prozření všem těm, kteří uvažovali o jeho pojištění proti pokutám. Projekt vede spolu s nechvalně proslulým Petrem Kocourkem, který již byl v minulosti odsouzen za podvod a čelí hned několika exekucím. Ač se Kocourek s MikeJePánem chlubí desítkami tisíc spokojených klientů a 98 % vyhraných případů, realita je taková, že valná většina ze zhruba 1500 skutečných klientů je nespokojená, jelikož řízení u soudu končí převážně prohrou.

Zajímá vás pokračování tohoto příběhu? KLIKNĚTE ZDE.