Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Nálož lásky a chtíče: Janeček a jeho Lilia ukázali fotky plné nahoty

Zdroj: Facebook.com
+ Dalších 20 fotografií
Galerie
Matematik a miliardář Karel Janeček (45) se ještě nedávno otevřené hlásil k polygamii. Upřednostňoval vztahy s více ženami najednou a nic se na tom nezměnilo ani když si vzal matku svého syna Mariem Mhadhbi. Jak se ale nyní zdá, Karel své životní priority změnil s příchodem jeho kněžky lásky Lilii Khousnoutdinové (30). Ta mu porodila dcerku a před nedávnem zveřejnila velmi intimní společnou fotografii.

Známý milovník života a žen se ve svých pětačtyřiceti letech podle všeho poprvé zamiloval do ženy, která mu plně vyhovuje a už nemá potřebu vyhledávat další. Duchovní Lilia ho doslova očarovala. Karel (45) je štěstím bez sebe a je to na něm znát.

Zamilovaní rodiče malé Isabelky se nemohou jeden druhého nabažit a nezdráhají se o své intimní chvíle podělit se světem. Kněžka lásky Lilia umístila na svůj Instagram velmi intimní fotografie, na kterých jsou i s malou Isabelkou. Právě k výročí narození dcery Lilia zveřejnila fotku pořízenou těsně po porodu. "Jsem nekonečné vděčná za to, že jsem mohla prožít i s Isabelkou nádherný porod v náručí svého muže," napsala šťastná maminka pod snímek.

Láska z těch dvou jenom srší a i když začátek jejich vztahu nebyl jednoduchý, nyní si oba plují na obláčku lásky, ze kterého, jak se zdá, ještě nezapršelo.

Před Lililou byl Karel ženatý s Tunisankou Mariem Mhadhbi, s níž má synka Yanise a momentálně se rozvádějí. S první ženou Michaelou má dcery Viktorii a Amálii.

Související články

Další články