Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Nálož kritiky pro Tomicovou: Arichteva měla zůstat! Dejte pryč tu důchodkyni, hřmí lidé

+ Dalších 18 fotografií
Už je to jasné. Ve finálové trojce StarDance zůstane Pavla Tomicová (56) a Marek Dědík, Jiří Dvořák (51) a Lenka Nora Návorková a David Svoboda (33) a Veronika Lálová. Mnozí fanoušci se prostě nemohou smířit s tím, že do finále nepostoupila Veronika Arichteva (32), a tak kolem sebe kopou.

Herečka Veronika Arichteva byla po celou dobu StarDance považována za největšího dříče. Hned během prvního přímého přenosu dostala neskutečně malý počet bodů a od té doby ušla takový kus cesty, že každý jen koukal.

Její fanoušci si myslí, že měla zůstat. O kom dvakrát přesvědčeni nejsou, je Pavla Tomicová, která podle nich předvedla nedostačující taneční výkon.

„Pavlu Tomicovou mám jako herečku moc ráda. Ale ve finále podle mě nemá co dělat. Já si pořád myslela, že je to pořad o tanci, a ne o sympatiích diváků. Veronika dnes vypadla na úkor Pavly. Srovnávat ty dvě je prostě nesrovnatelné. Přijde mi to celé jako hloupá recese,“ píše účastnice diskuze na sociální síti.

„Tanečnice Tomicová postupuje. Tak tuhle taneční soutěž už nikdo nemůže brát vážně. Jakou mají mít ostatní motivaci učit se tance a trénovat? Stačí být jasně nejhorší a stejně postoupit,“ ozývá se další.

„V soutěži Tomicová nemá co dělat. Dejte už ji pryč. Je to důchodkyně,“ nepáře se s tím třetí diskutér. Arichteva se tak nemusí bát, že by neměla pořádnou fanouškovskou základnu.

Související články

Další články