Leoš Mareš má za sebou velkolepou show v pražské O2 areně. Z ohlasů nadšených fanoušků vyplývá, že se mu koncert opravdu povedl. Ve středu večer ho čeká ještě jeden.

„Včerejší koncert Leoše Mareše byl naprosto famózní a pro mě bez jediné chyby. V první řadě se mi potvrdilo to, co už jsem si dávno myslela. Leoš je opravdu skvělý a vlídný člověk s neskutečnou pokorou,“ popsala čtenářka eXtra.cz své dojmy z Marešova koncertu.

„Zbožňuju ho ještě víc než dřív. S jistotou můžu říct, že jestli bude mít ještě někdy koncert, půjdu znovu. Druhá věc je show jako taková… a to byla teda bomba! Do detailu vše promyšlené. Efekty, které byly fakt efektní! Skvělí hosté a spousta překvapení! Emoce lítaly celou arénou… smích, pláč, radost, štěstí, dojetí, smutek, obdiv, úžas,“ dodala.

Mezi hosty, kteří na Leošově koncertu vystoupili, byla jména jako Tereza Kerndlová (31) nebo skupina Lunetic. Na pódiu se objevil i Ladislav Angyal (17) ze SuperStar, který zazpíval svůj hit Pošta.

Sympaťák Lacko, kterého porota nepustila do semifinálových kol, inkasoval za vystoupení astronomických 100 tisíc korun!

Snad se Leošovi koncert povede i ve středu. Přece jenom je pod pořádným tlakem, většina lidí si totiž myslí, že celý incident s Kazmou byl jeden velký podfuk.