Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Kobe Bryant koronavirus Čína Počasí

Nejnovější kauzy

Nalezněte spřízněnou duši podle horoskopu: Víme, které znamení se k vám hodí nejvíc

Zdroj: Profimedia.cz
Nalézt životního partnera není v dnešní hektické době vůbec jednoduché. Našim maminkám a babičkám to přišlo tak nějak jednodušší. Pokud jste stále nenašli svojí spřízněnou duši, zkuste se řídit podle horoskopu a vyhledávat lidi, kteří jsou narozeni ve znamení, které se k vám hodí nejvíce. A která že to jsou?

Na životní lásku rozhodně nenarazíte každý den. Pokud ale máte pocit, že jste na ni nenarazili nikdy, zkuste jí jít trochu naproti. Astrologie je tajemná věda, která vám ale může dopomoci k bezmeznému štěstí lépe než ledajaký kouč. Zkuste se zamyslet, zda kolem sebe nemáte právě to znamení, které se k vám hodí nejvíce. Třeba už ho máte dlouho nablízku.

BERAN (21. 3. až 20. 4.)

Berani jsou sami dost silné osobnosti, a tak k sobě potřebují spíš klidného partnera, který jim bude dodávat harmonii a pohodu. Vhodnou kombinací pro Berany jsou právě emotivní a klidné Ryby, které s Berany vytvářejí silné vztahy.

BÝK (21. 4. až 21. 5.)

S Býky je soužití opravdová dřina, a tak je těžké najít k nim takové znamení, které by jim vyhovovalo. Rozhodně to nechce někoho krotkého, protože toho by Býci převálcovali. Vhodnou volbou budou Štíři, kteří si s povahou Býka poradí.

BLÍŽENCI (22. 5. až 21. 6.)

Blíženci utvoří nejharmoničtější spojení s Váhami, a proto vyhledávejte partnery narozené v tomto znamení. Špatnou kombinací nebudou ani dva Blíženci, kteří se budou perfektně uspokojovat.

RAK (22. 6. až 22. 7.)

Raci vytvářejí dokonalé páry s Rybami. V takovém partnerství jde především o city, rodinu a emoce. Jsou to vztahy, ze kterých štěstí přímo září a jde o opravdu silná propojení.

LEV (23. 7. až 22. 8.)

Lvi mají rádi stejně silné partnery, a tak pro ně bude vhodné žít s Býkem nebo Beranem. Sice bude jejich domácnost lehce italského typu, ovšem to Lvi vyhledávají a cítí se v tom spokojeni.

PANNA (23. 8. až 22. 9.)

Panny jsou zvláštní bytosti, které nepřijímají nikoho jiného než Pannu. Možná proto jim déle trvá, než najdou partnery pro život. Ovšem pouto Panny s Pannou je nerozdělitelné.

VÁHY (23. 9. až 23. 10.)

Váhy sympatizují se Střelci. S nimi se cítí celé a všehoschopné. Takové vztahy jsou nabity obrovskou špetkou humoru a přátelství, což je rozhodně potřeba.

ŠTÍR (24. 10. až 22. 11.)

Štíři jsou rádi sami, pokud se ovšem rozhodnou usadit se, jsou pro ně vhodnými partnery Kozorozi, kteří si emotivní Štíry dokáží zkrotit. Jde o vztahy živé, ve kterých se stále něco děje, ovšem jde o vztahy stálé.

STŘELEC (23. 11. až 21. 12.)

Ke Střelcům se nejvíc hodí všechna vodní znamení, a tak si můžou doslova vybírat. Mají rádi klidné a stálé vztahy a především vyhledávají jistoty, které jim právě tato znamení dodávají.

KOZOROH (22. 12. až 20. 1.)

S Kozorohy je to obtížné, velmi rychle se začnou nudit a možná proto jsou ve vztahu dost často nevěrní. Kdo jejich srdce ale opravdu ovládne, jsou Vodnáři, kteří jsou pro ně přitažlivým magnetem po celý život.

VODNÁŘ (21. 1. až 20. 2.)

Vodnáři často sympatizují s Váhami, a pokud se takový vztah rozvine, jde o trvalá spojení, která skutečně fungují. Partneři se perfektně doplňují a rozhodně se minimálně hádají.

RYBY (21. 2. až 20. 3.)

Ryby nacházejí své spřízněné duše u Raků, pro které jsou schopné se rozkrájet. Nacházejí u nich teplo, rodinné zázemí i stabilitu. Co víc si přát.

Související články

Další články