Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

NALÉHAVÉ PÁTRÁNÍ: Honzík (11) záhadně zmizel cestou ze školy, pomozte ho najít!

Od včerejšího odpoledne policie v Karlovarském kraji zahájila pátrání po jedenáctiletém Janu Hüblerovi. Ten se nevrátil ze školy domů. Může být ve velkém ohrožení!

Včera se po škole nevrátil domů jedenáctiletý Jan Hübler. Naposledy byl viděn kolem 16 hodiny odpolední, poté už vůbec. Od té doby po něm policie marně pátrá. Dnešním ránem je dokonce vyhlášen policií v režimu Dítě v ohrožení.

Naposledy měl Honzík na sobě černou kšiltovku s nápisem New York, šedé šortky, tmavě modré triko a na zádech batoh tyrkysové barvy. Podle zjištěných informací trpí pohřešovaný ADHD. Naposledy byl viděn dne 26. 4. v 16:00 hodin, kdy nastoupil v Mariánských Lázních do trolejbusu č. 3 na zastávce Antoníčkův pramen.

Chlapec se nejpíše nevrátil kvůli problémům, které měl škole. Jan by se mohl nacházet i v Plzeňském kraji, kde žije část jeho rodiny.

„V případě jakýchkoliv poznatků k pobytu nebo pohybu hledaného volejte na linku 158 nebo se obraťte na nejbližší policejní služebnu,“ vyzval policejní mluvčí Michal Žáček.

Mohlo by vás zajímat

Další články