Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Nakynutá Selena Gomez platí za hubnutí nehoráznou pálku: Kila navíc jsou ale stále znát!

Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 39 fotografií
boj s kily
Oblíbená zpěvačka Selena Gomez (26) se před pár dny vrátila z léčebny. Nejenom fanoušci si stihli všimnout, že pořádně nabrala hlavně v obličeji. Líčka má zpěvačka pořádně napěchovaná a sama si to uvědomuje, takže začala na sobě makat. Kila navíc ale jen tak dolů nepůjdou. V úzkých legínách je stále vidět, že je tam nějaký ten špíček navíc. A to si ani nedokážete představit, kolik za své lekce cvičení utrácí.

Všichni moc dobře věděli, že se Selena Gomez (26) potýká s vážnými psychickými problémy a právě proto musela vyhledat pomoc odborníka. Většina fanoušků se ale shoduje na tom, že za jejím zhoršeným psychickým stavem může svatba jejího ex Justina Biebera (24) a modelky Hailey Baldwin

Před několika týdny načapali fotografové zpěvačku, jak se v doprovodu pár svých přátel vrací z léčebny a zdá se být poněkud oteklá. Ihned se začalo spekulovat, zda to má kráska z léků, které patrně musí brát, nebo z alkoholu.

Ať už je to tak nebo onak, tak jedno je jisté. Selena si moc dobře uvědomuje, že kila navíc potřebuje shodit. Proto se rozhodla chodit pravidelně cvičit pilates. Za jednu takovou hodinu dá ale 300 dolarů, což je v přepočtu zhruba 6760 korun.

A to je za jedno cvičení na obyčejného smrtelníka opravdu mnoho. Zatím je ale pořád vidět, že zpěvačka má kila nahoře. Zpod těsných džín se jí totiž dral nevzhledný špíček. Tak držme té holce palce. V poslední době to neměla rozhodně jednoduché.

Související články

Další články