Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Nakupujte Hezky Česky: V bio kvalitě, bez laktózy a bez lepku

PENNY

V PENNY se snaží myslet na všechny zákazníky a to znamená i na ty, kteří mají nějaká omezení ve svém jídelníčku. Chtějí i jim nabídnout široký sortiment výrobků, které neobsahují lepek, laktózu a navíc jsou v bio kvalitě.

Bezlepkové potraviny

Ty jsou určeny především celiakům, to znamená osobám, které jsou citlivé na lepek. Díky výrobkům bez lepku se jim totiž nepoškozují střeva a tělo správně vstřebává vitamíny. V nabídce PENNY najdete nejrůznější bezlepkové sušenky, lupínky, pečivo, mouku i směsi pro vlastní pečení.

Bezlaktózové potraviny

Potraviny bez laktózy jsou určené především pro lidi, kteří mají intoleranci laktózy, která jim způsobuje trávicí potíže. V PENNY si můžete zakoupit jogurty, tvarohy, smetany a další bezlaktózové výrobky té nejlepší kvality.

Bio potraviny

V posledních letech se staly bio potraviny doslova trendem. Farmářské trhy praskají ve švech a je vidět, že si lidé za kvalitu a čerstvost rádi připlatí. Díky nabídce bio potravin v PENNY nebude muset teď už trpět ani vaše peněženka. V PENNY si totiž každý vybere z široké nabídky bio vín, sýrů, jogurtů, bonbónů, sirupů, až po chleby, těstoviny, čaje či dětské příkrmy. A to vše za příznivou cenu!

Kde hledat

Až vyrazíte do PENNY zaměřte se na speciální stojany. BIO a bezlepkové potraviny jsou umístěny v oddělených regálech. Ty bezlaktózové najdete v regálu u mléčných výrobků.

Související články

Další články