Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020 Tadeáš Zelenka

Nejnovější kauzy

Nakupte potraviny a darujte je těm, kteří to potřebují

18. května 2019 proběhne potravinová sbírka, při které může každý pomoci tím nejjednodušším avšak velmi zásadním způsobem. Vybrané potraviny pomůžou matkám samoživitelkám, opuštěným seniorům nebo rodinám v nouzi, lidem bez domova či lidem s psychickým a tělesným postižením. A jak že to celé funguje?

Je to snadné! Stačí když půjdete v sobotu 18. května mezi 8. a 18. hodinou na nákup do obchodu, který je zapojený do Sbírky potravin a ke svému nákupu přihodíte jakékoliv trvanlivé potraviny nebo drogerii. Nákup zaplatíte a vybrané potraviny předáte za pokladnami dobrovolníkům, kteří je tam budou od všech shromažďovat.

Potraviny budou převezeny do nejbližší potravinové banky, kde budou roztříděny, zkontrolovány a připraví se pro odběratelské neziskové organizace.

Pro zvýšení povědomí o sbírce se společnost Tesco spojila s vícenásobnými mistry ČR v baseballu SK Draci Brno a společně natočili spot, ve kterém potraviny nahrazují sportovní vybavení při baseballové hře. Baseballisté sice nikdy zkušenost s natáčením klipu neměli, ale šlo jim to, jako by se této profesi věnovali celé roky. Trvanlivé potraviny létaly vzduchem, hráči sršeli vtipem a měli spoustu kreativních nápadů.

Související články

Další články