Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Clash of the Stars Jaromír Soukup

Nakupování současnosti: tři důvody, proč přejít na akční letáky na Tipli.cz

Hlídáte si slevy v obchodech? Zapomeňte na papírovou změť ve schránce. Máme 3 důvody, proč jsou webové akční letáky trendem dnešních nákupů v supermarketech.
Zdroj: Tipli.cz
Nakupování
Jestli hledáte ten nejlepší způsob, jak uhlídat slevy v obchodech, máme pro vás řešení!

Online akční letáky z webu Tipli.cz Tipli totiž není jen cashbackový portál, již dlouho nabízí možnost prohlížet online a zadarmo akční letáky všech velkých českých obchodů. A dokonce i těch menších.

1. Stále po ruce, stále aktuální

Online letáky máte neustále po ruce. Doma, na chalupě, v mobilu… V práci jste se rozhodli stavit po cestě domů na víkendový nákup? Stačí několik kliknutí a hned si pohodlně prohlížíte leták Kaufland Aktuálnost letáků je samozřejmostí.

2. Všechny obchody na jednom místě

Většina obchodních řetězců rozesílá akční letáky jen lidem v jejich nejbližším okolí. Dostat se k papírovému letáku prodejny, která není ve vaší blízkosti, může být o nervy. Na Tipli si pohodlně a v předstihu prohlédnete třeba penny leták Oblíbené místo nákupů na chalupu pak navštívíte připraveni.

3. S láskou k přírodě

Výroba stále nových a nových papírových letáků znamená velkou ekologickou zátěž. A to jen proto, aby se za týden vyhodily a vytiskly zase nové. Oproti tomu online letáky zatěžují přírodu daleko méně. Teta, Pepco, Lidl, Tesco, … na Tipli je najdete všechny. Bez zbytečného plýtvání přírodními zdroji.

Tipli nejsou jenom letáky. Je to také cashback z nákupů po internetu. Máte oblíbený e-shop s oblečením Když ho najdete na Tipli, stačí jedno kliknutí, a část peněz za nákup vám přistane zpět na účtu.

Monika Bagárová dál kojí dvouletou dceru: Nevím, jak přestat!

Související články

Další články

Nejnovější kauzy