Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Nákupní šílenství je tady! Tyhle obchody nabízí po Vánocích slevy až 80 procent

Zdroj: profimedia
+ Další fotografie
Slevy jsou tu!
Vánoční šílenství je za námi a tak teď přichází na řadu šílenství povánoční. Obchody ulevují svým skladům pomocí slev, za lepší ceny si budete moci pořídit vše od potravin po elektroniku. Které obchody si připravily největší slevy a na jaké produkty se vztahují?

Ať už je řeč o velkých marketech nebo specializovaných obchodech, slevy naleznete všude. Ceny některých produktů půjdou dolů až o 80%. I letos se největším hitem povánočních slev stane elektronika, zákazníci už teď projevují zájem o zlevněné telefony, notebooky, i televize.

Právě obchody zaměřené na elektroniku také nabízí největší slevy. Kupříkladu Datart nabízí slevy na více než 1000 produktů. Vzhledem k tomu, že slevy v tomto obchodu potrvají do půli ledna, budou samozřejmě pravidelně obměňovány i zlevněné produkty. V prodejnách OKAY pak bude povánoční výprodej trvat do 2.1. a zákazníkům nabídne produkty zlevněné až o 53%. Electro World některé produkty zlevnil až o 50% a zákazníky láká na 12% slevu na všechny tablety.

Markety pak lákají především na zlevněnou pyrotechniku a alkohol. Silvestrovskou výbavu za nízké ceny nabízí například Tesco, které mimo to láká i na zlevněné vánoční ozdoby a oblečení. I Kaufland se zaměřil na oslavy roku 2019 a některé druhy alkoholu tam tak můžete pořídit i za polovinu běžné ceny. V dalších supermarketech se pak slevy týkají nejrůznějšího zboží, včetně hraček a elektroniky.

Velké slevy se pochopitelně týkají i internetových obchodů. Alza některé produkty zlevnila až o 80% a své zákazníky láká především na telefony a počítače. 80% slevy pak nabízí i v CZC a v Mallu.

Související články

Další články