Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Nákupní horečka Čechů: Zlobí se na Zalando, protože předčasně ukončili slevy

Zdroj: facebook
Selhání webu
Německý e-shop Zalando se dostal do pěkné bryndy. Nabídli zákazníkům v rámci kampaně "7 Dní Žhavých Nabídek" 70procentní slevy téměř na veškeré zboží. Nicméně akci předčasně ukončili kvůli vysokému náporu na logistiku, a proto nyní čelí kritice. Zákazníci zuří a jsou naštvaní.

Nákupní portál Zalando připravil pro své zákazníky speciální slevovou kampaň nazvanou 7 Dní Žhavých Nabídek, při které mohli nakupující využít voucher se slevou 70 procent. Chtěli tak vyjádřit vděk zákazníkům, protože oslavují jeden rok na českém trhu.

Akce se jim ale moc nepodařila. Největší problém nastal v sobotu, když slevové kupony mohli zákazníci uplatnit v sekci obuvi. Server byl ihned přehlcen velkým množstvím objednávek a to vedlo provozovatele webu k pozastavení speciální slevové nabídky. "Nechceme vás nechat týdny čekat na vaše vysněné 'botičky', tudíž jsme byli nuceni voucher na chvíli pozastavit. Jakmile bude voucher opět platný, dáme vám vědět," napsalo Zalando na svůj facebookový profil.

Zákazníky to ale velmi naštvalo. Na sociální síti si jich stěžovaly stovky. Zlobili se, že jim nešel dokončit nákup, a pokud ano, tak jim nepřišel ani potvrzovací e-mail, nebo mizelo jim zboží z nákupního košíku před dokončením objednávky. Firma se bránila tím, že nečekali takový nával a zkrátka selhala logistika. Ujistili ale zákazníky, že pozastavení slev je jen dočasné a že o ně nepřijdou.

Později však na sociální síti znění slevové nabídky pozměnili. "Děkujeme za váš zájem o naši slevovou akci, který překonal naše očekávání, ale také bohužel ovlivnil naši logistiku a dostupnost produktů. Abychom byli schopni doručit všechno objednané zboží včas, rozhodli jsme se slevovou akci dočasně pozastavit. Víme, že jsme vám slíbili slevy, proto o ně nepřijdete! Jakmile zpracujeme veškeré objednávky, odstartujeme letní slevy, ve kterých budou zlevněné vybrané produkty ze všech kategorií až o 70 %. Doufáme, že vám tato akce zvedne alespoň trochu náladu," vysvětloval e-shop Zalando.

Na druhou stranu se zde našli i tací, kteří pevně stáli za e-shopem. Děkovali mu za možnost nákupu se slevou a zároveň kritizovali ty, kteří si stěžovali, že jsou nenažraní.

Související články

Další články