Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

NAKRESLI TO a vyhraj vlastní billboard!

Pilot FriXion vám pomůže ke skvělé letní výhře!
Chcete o prázdninách zabavit vaše děti a nechat je kreativně se vyřádit? Pak jim kupte libovolné gumovací pero Pilot FriXion a zapojte je do soutěže o vlastní billboard a další zajímavé ceny!

Pilot pro svoje fanoušky totiž i letos připravil super soutěž. A nebojte se – kreslení není jen pro děti, zapojit se můžete všichni! Je to jednoduché – stačí koupit gumovací pero nebo fixy Pilot FriXion, nakreslit s jejich pomocí obrázek, který následně nahrajete do soutěže pomocí formuláře na webové stránce https://www.nakreslito.cz, a je hotovo! Pak zbývá už jen čekat, jestli se na vás usměje štěstí a vyhrajete nějakou ze super cool cen.

O co se hraje?

V první řadě o návrh vlastního billboardu, který uvidí tisíce lidí! Pilot ho umístí v blízkosti vaší školy nebo bydliště. V hlavní soutěži se dále hraje o karbonový longboard, legendární boty Vans Authentic, ale také o mikiny, truckerky nebo třeba batohy Vans. V týdenních soutěžích lze vyhrát balíčky s produkty Pilot FriXion. A ke všem cenám získá výherce navíc plakát s YouTuberem Dannym!

Držíme všem palce a těšíme se na originální kresby v galerii soutěže!

#happywriting

Související články

Další články