Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jolanda Ivana Gottová Peče celá země Mandrage

Nejnovější kauzy

Nakoupili jste také bankovku s Gottem? Nyní na ní vyděláte velkou sumu

Zdroj: archiv
+ Dalších 5 fotografií
finance
Máte doma bankovku se zesnulým zpěvákem Karlem Gottem (†80)? Pokud na bankovce chcete vydělat, nyní nastává ideální doba. Bankovka nemá žádnou nominální hodnotu, ale sběratelská cena roste. Bankovka byla vydána vydána v edici pouhých pěti tisíc kusů a dnes se na internetu prodává i za 50 tisíc korun.

K 80. narozeninám Karla Gotta (80) se v prodeji ocitla bankovka, která sice nemá žádnou nominální hodnotu, ale sběratelskou jistě. Byla vydána vydána v edici pouhých pěti tisíc kusů a už krátce po začátku jejího prodeje se některé kusy objevily k prodeji za desítky tisíc korun.

Po úmrtí oblíbeného zpěváka cena bankovky dál roste. A je zřejmé, že bude vysoká i po posledním rozloučení.

Na některých portálech už bankovky s Gottem atakují hranici 50 tisíc korun. „U jednoho inzerátu, kde za dvě bankovky požadují 25 500 korun, je uvedeno, že už si tři zájemci zboží koupili. Nejvyšší nabídkou, na kterou někdo reagoval, je padesát tisíc za bankovku přímo se zpěvákovým podpisem, někdo již tuto částku přihodil. Na serveru Bazoš.cz prodávající z Hradce Králové nabízí sadu bankovky a patnácti CD dokonce za 100 tisíc korun,“ píše web Lidovky.cz. V nejbližší budoucnosti cena bankovky zřejmě ještě vyskočí.

Mohlo by vás zajímat

Další články