Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Nakazil Karlos Vémola koronavirem i tuto sexbombu? Tajil to, mohl ohrozit mou rodinu, říká Kristhin Gomez

Nakazil Karlos Vémola koronavirem i tuto sexbombu? Tajil to, mohl ohrozit mou rodinu, říká Kristhin Gomez
Zdroj: Instagram
+ Dalších 14 fotografií
Koronavirus
Jako by toho neměl Karlos Vémola (35) málo. Před nedávnem se musel bránit nařčením z nevěry, včera zjistil, že má on i jeho rodina koronavirus, a dnes se ozvala i jeho naštvaná kamarádka Kristhin Gomez. Prý jí Vémola zatajil, že má koronavirus, čímž mohl ohrozit celou její rodinu. O tom, že se bijec sešel s Kristhin, pak podle webu expres.cz vůbec nevěděla jeho žena Lela Ceterová (30).

Karlos se měl se svojí kamarádkou Kristhin Gomez sejít v hotelu, když byla v Česku na dovolené. To bylo ale týden předtím, než se Vémola potkal se španělskou silikonovou sexbombou. I tak ale byla značně rozladěná, když se o Vémolově nákaze dozvěděla.

„Vím to od soboty. Nejhorší je, že on mi to vůbec neřekl, že má pozitivní test. Měl mi to říct, aby ochránil moji rodinu a přátele. Včera jsem byla na testech a zítra se mám dozvědět výsledky, ale naštěstí se cítím dobře a myslím, že koronavirus nemám. Stejně tak moje rodina. V pátek to budou dva týdny, co jsme spolu byli, takže myslím, že se nakazil až potom,“ řekla Kristhin pro expres.cz.

Prý ohrozil i expartnerku

Kristhin zároveň webu řekla, že dost možná není jediná, koho mohl Vémola ohrozit. Bijec se měl podle Kristhin sejít i se svou expartnerkou Denise Ayverdi, kterou Lela Ceterová nemá moc v lásce. „Tehdy v ten pátek jsem odjela z Prahy. A ve stejný den přiletěla Denise z Marbelly. Šli spolu na koncert,“ vyzradila expresu.cz vnadná Španělka.

Nakazila se celá rodina

Vémola tak musí řešit jeden malér za druhým. Koronavirus je ale rozhodně tím nejvážnějším, protože může vážně ohrozit jeho rodinu. Ta se totiž od Karlose také nakazila, ale zatímco Lela má mírný průběh nemoci, osmiměsíční Lili trpí podle Vémoly čtyřicítkami teplotami.

O nákaze se rozpovídala Ceterová v rozhovoru pro eXtra.cz, který si můžete přečíst ZDE.

Související články

Další články