Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Nákaza dostihla britského premiéra: Boris Johnson měl pozitivní test na koronavirus

Nákaza dostihla britského premiéra: Boris Johnson měl pozitivní test na koronavirus
Zdroj: profimedia.cz
+ Další 2 fotografie
galerie
Britský premiér Boris Johnson (55) měl lehké příznaky nového koronaviru a dnes bylo potvrzeno, že je jím nakažen. Přidal na svůj Twitter video, kde o celé situaci informuje. V celé zemi je zhruba 12 tisíc nakažených, ale víc jak půl milionu lidí ve světě trpí onemocněním COVID-19 a čísla stále rostou.

V současné době je ve Spojeném království oficiálně přes 11 600 nakažených a nemoci podlehlo 565 osob. Jedním z nakažených ve Velké Británii je také Boris Johnson, britský premiér.

Teplota a kašel

Na Twitter přidal video o tom, že začal pociťovat mírné příznaky a teď, kvůli pozitivnímu vyhodnocení testů na koronavirus, musí pracovat a řídit celou zemi z domu přes videohovory. Boris ve videu zmínil, že měl teplotu a kašel. Na doporučení zdravotníků se nechat otestovat na koronavirus a zjistilo se, že je nakažený.

Britský premiér má homeoffice

"Během 24 hodin jsem pocítil mírné příznaky a byl pozitivně testován na koronavirus," uvedl premiér ve videu. "Jsem v domácí izolaci, ale budu odtud řídit zemi prostřednictvím videokonferencí," doplnil Johnson. Díky moderním technologiím tak může i nadále pracovat, léčit se a zároveň nemůže nikoho ohrozit.

Patricie Pagáčová bez servítků: Manžel byl teď za mámu, dceru chůvě svěřit nechci, přiznala

Související články

Další články

Nejnovější kauzy