Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

Najdi alespoň jeden rozdíl: Lucie Bílá ukradla show Madonně, brečí nespokojení diváci

Až na ten kostým roztleskávačky je to stejné, že?
Zdroj: foto od čtenáře
+ Dalších 5 fotografií
Lucie Bílá a Madonna. Obě jsou pomalu ve věku popových babiček a obě už několik desetiletí ovládají pódia. Jenom ta Madonna je o něco málo slavnější. Zatímco americká kolegyně Lucie Bílé koncertuje po celém světě, čerstvá padesátnice Lucka s přehledem vyprodává sály v Česku a Slovensku. Je úspěšná a nikoho přece nemusí kopírovat. Nebo ano?

Lucie Bílá odstartovala svoje turné Fifty Fifty na Slovensku a nám hned přistály ve schránce rozhořčené dopisy fanoušků. Celá show je podle fanoušků jenom vykradené Madonniho turné z 2012 MDNA Tour.

„Kostýmy tanečníků, videoprojekce i choreografie některých vystoupení byly totožné s tím, které měla Madonna. Odcizena pak byla i Madonnina skladba I Don't Give A, kterou Bílá vydala jako autorskou (!) v češtině s názvem Primadonna. U této skladby namísto hostující Nicki Minaj je slovenská Celeste Buckingham,“ zlobí se jedna naše čtenářka.

Madonnin song si můžete poslechnout ZDE a Lucčinu verzi potom ZDE.

Během show Lucie Bílá (50) sedí Celeste (20) na podobném trůně jako u Madonny zpívající Nicki Minaj. V tomto případě už prý nejde hovořit o inspiraci, ale absolutní kopii.

Chtěli jsme, aby se Lucie Bílá ke kopírování vyjádřila, a kontaktovali jsme ji. Odpověď od ní ale nepřišla. Pokud se bude chtít ještě nějak vyjádřit, číslo na nás má…

Související články

Další články