Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Zlaté glóby 2021

Nejnovější kauzy

Najděte rozdíly: Ornella, italská herečka a Mutti Štika! Všechny tři jsou v Praze!

Ornella, italská herečka a Mutti Štiková.
Zdroj: herminapress.cz

Do Prahy zavítala italská star Ornella Muti, aby se stala čestným hostem na přímém přenosu finále Česká Miss 2013. Češi jsou teď ale plni dojmů z úplně jiné Ornelly.

Agentura České Miss se sice snaží držet si stále dekorum elegantní akce, kterou nemůže porazit žádný skandál, letos jí však udělala jedna osoba čáru přes rozpočet.

Dne 15. března si totiž dovolila porodit Ornella Štiková, jejíž pompézní odjezd z porodnice 20. března se stal nejsledovanější událostí roku v českém šoubyznysu.

Celý tým kolem ředitelky soutěže Michaely Maláčové (41) se tváří, jako by příjmení Štiková bylo sprosté slovo a je snad nadevše jasné, že ani jedna ze „Štik“ na přenos nesmí.

eXtra.cz se rozhodlo demokraticky podívat na to, jaké jsou rozdíly mezi těmito třemi hvězdami.

Ornella Štiková (20): Nosí značkové kabelky, udělala si dítě s manželem jedné moderátorky, řekne, co má na jazyku, budoucnost ji ještě čeká.

Ornella Muti (58): Nosí značkové kabelky, má s druhým manželem syna a dceru, byla zvolena za italský sexuální symbol, po několika komerčních snímcích si zahrála i v zajímavějších filmech, má za sebou pozoruhodnou kariéru.

Mutti Monika Štiková (40): Nosí značkové kabelky, má dvě dcery s jedním manželem, je ostrá jako břitva, dokáže řídit celý svět.

Související články

Další články