Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Steroidová mafie v Česku StarDance 2018 Horoskop Zábava

Nejnovější kauzy

Najdete ji? Dara Rolins se naprosto ztratila mezi dvacetiletými tanečnicemi! Víme, jak dosáhnete její postavy!

Dara vedle svých dvacetiletých tanečnic rozhodně nevypadá na svůj věk…
A to jí bude pomalu 45 let.
+ Dalších 35 fotografií
Pije Dara Rolins elixír mládí? Pokud ano, tak to bedlivě tají, nicméně my přesně víme, čím se tahle super fit zpěvačka stravuje, a to je samo osobě jistý druh elixíru!

Pije elixír mládí, nebo nadobro zastavila čas? Zpěvačka Dara Rolins (44) se opět ukázala v top formě vedle o dvacet let mladších tanečnic. A co se nestalo, Daru na obrázku prozrazují jen její husté blond kadeře a pro ni tak typický pozitivní úsměv.

“Tohle byla moje včerejší taneční posila. Všem chci poděkovat, protože právě díky lidem, které vidíte po mém boku – i těm, které nevidíte, ale já o nich vím… celý cirkus jménem Dara Rolins existuje, funguje a pár let vesele frčí…” napsala skoro až dojemně Dara ke své fotce na Instagramu.

Daře táhne na 45. rok, který by jí nikdo ani omylem nehádal. Své sexy tělo má díky zdravé životosprávě a každodennímu cvičení. Hlavním kouzlem její štíhle postavy prý není počítání kalorií, ale druh potravin, které přijímá.

Své tělo denně nastartuje teplou vodou s citrónem. To propaguje už řadu let i modelka Simona Krainová (44). Dara také prozradila, že nejdůležitější v jejím jídelníčku je maso a zelenina. Naopak nedoporučuje pečivo, které tělu nepřináší nic dobrého.

Během týdne v jejím jídelníčku nechybí ani jogurty, mléko nebo kefír. Maso jí zpěvačka jedině hovězí nebo jehněčí, protože ve srovnání s kuřecím je prý mnohem zdravější. Dále používá kokosovou mouku a kokosový olej, což aktivně podporuje metabolismus, štítnou žlázu, a především má kokos antibakteriální účinky. Otázkou však zůstává zda na to obyčejný smrtelník bude mít finance. Jen si vezměte, že kilo jehněčího průměrně stojí 320 Kč za kilo, a to se tu bavíme pouze o obyčejné kýtě.

Mohlo by vás zajímat

Další články