Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Najdete jeden zásadní rozdíl? Agáta otevřeně přiznala, že má velký problém… Hrozí jí nemoc nebo dokonce smrt!

Agáta je jako chameleon…
Zdroj: Instagram
+ Dalších 12 fotografií
Bývalá modelka Agáta Prachařová (32) přiznala, že má velký problém. A jde zejména o spánkový deficit. Přiznala, že denně toho moc nenaspí a podle toho vypadá i její obličej...

Dvojnásobná maminka nemá prakticky chvíli na odpočinek. Nedávno porodila krásnou dceru Miu a péče o ni dává Agátě pořádně zabrat. „Potom, co měsíc a kousek spím 3 hod. denně, není to úplně špatný. Přes kruhy na oči asi blbě vidím,“ svěřila se manželka Jakuba Prachaře (34).

Agáta se sice spánkovému deficitu směje, ale na druhou stranu nejspíš tuší, že si pořádně zahrává se svým zdravím. Studie v časopise Sleep totiž mapuje, že téměř čtvrtina lidí, kteří dlouhodobě spí méně než šest hodin, je vystavena riziku různých kardiovaskulárních onemocnění – a jde třeba o ucpání tepen, slabý nebo silný tep a další.

Odborníci z Harvard Medical School zašli ještě o kousek dál, když uvedli, že chronický nedostatek spánku, při němž člověk nenaspí více než 5 hodin denně, přibližně o 15 procent zvyšuje riziko úmrtí. Agáta by se tak měla jít pořádně vyspat!

Související články

Další články