Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

Najdete 4 rozdíly? Ze dvou fotek zlaté Ester Ledecké na bedně je totální hit internetu!

Najdete čtyři rozdíly?
Zdroj: Twitter
+ Dalších 31 fotografií
Česko se stále nemůže vzpamatovat z báječného výkonu Ester Ledecké (22). Ta si ze zimní olympiády v Pchjongčchangu veze domů dvě zlaté medaile. Zapsala se do historie jako první žena, která dokázala získat dva nejcennější kovy z dvou různých disciplín. Teď sociálními sítěmi nehýbou jen slova chvály, ale i fotka Ledecké po dvou triumfálních vítězstvích!

Superslalomy v lyžování i snowboardingu Ester Ledecká (22) bez okolků ovládla. Česko i svět má novou královnu zimních sportů. A úspěch je to zasloužený, vždyť Ester tvrdě dře už od svých pěti let!

Teprve dvaadvacetiletá Ledecká triumfovala v obřích superslalomech na lyžích i na snowboardu. Vůbec poprvé se tak stalo, že dvě zlaté medaile ve dvou disciplínách získala žena.

Na sociálních sítích se to nyní hemží pochvalnými vzkazy, ale značné pozornosti se dostává i dvěma fotkám Ester na stupních vítězů. Zlato je zlato, i přes pár rozdílů, vtipkují fanoušci. Najdete všechny čtyři? Takže: Ester má jinou kombinézu, nachází se na jiném místě, v ruce drží jednou lyže a podruhé snowboard a na fotce z dneška má nasazeny brýle.

Fotka se stala hitem internetu a Češi se nezdráhají skrývat nadšení. Už v pondělí budete moct olympioniky uvítat zpátky doma, a to na pražském Staroměstském náměstí. „Budu tam,“ přislíbila svou účast Ester.

Všechny detaily o dnešním triumfu Ester Ledecké najdete TADY.

Související články

Další články