Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Počasí Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Najděte 10 rozdílů: Podivné fotky Zemana na fotbale, na kterých vypadá jako dva lidé

Zdroj: Facebook, Profimedia.cz
+ Dalších 5 fotografií
prezident na Slavii
Zdálo se vám, že Miloš Zeman (75) vypadal na středečním utkání Slavie s Interem Milán až příliš svěže? Na fotce, kterou zveřejnil hradní mluvčí Jiří Ovčáček (40), tomu tak skutečně bylo. Jenomže na místě byli i profesionální fotografové, na jejichž snímcích už to s prezidentem taková hitparáda není.

Stojaté vody českého rybníčku rozbouřila fotka Miloše Zemana ze středečního fotbalu. Prezident zamířil do Edenu, aby i s dcerou Kateřinou (25) a svou hradní partou sledoval utkání mezi Slavií a italským klubem Inter Milán.

Tiskový mluvčí Jiří Ovčáček si na místě zahrál na fotografa a zvěčnil vysmátého Zemana na tribuně. Nebyl ale jediný, kdo fotil. Profesionálové z agentury na prezidenta rovněž namířili objektivy a výsledek je naprosto odlišný.

Co to způsobilo

A to natolik, že není až tak složité najít mezi Zemanem na jedné fotce a Zemanem na druhé deset rozdílů. Jestli se na to cítíte, můžete nám je poslat na e-mail redakce@extra.cz.

Malá nápověda: na Ovčáčkově fotce nemá skoro žádné vrásky, pleť má napnutou a je učesaný. Zato na profesionálním snímku jsou chybějící vrásky zřetelně vidět, je jich víc a vlasy má rozčepýřené.

Z čeho mohou tyto odlišnosti pramenit? První fotka, jejímž autorem je zřejmě Ovčáček, prý byla pořízena ještě za stavu 0:0. Prezident je na ní tudíž plný elánu a optimismu. Agenturní fotky údajně vznikly až v okamžicích, kdy už Slavia prohrávala. Skóre 1:3 a vítězství Italů z něj nejspíš vysály veškerou energii a nezbylo mu než zdrceně hledět do dáli.

Nebo to bylo úplně jinak? Názor si udělejte sami.

DÁLE ČTĚTE:

Svazky StB mluví jasnou řečí: Vzestup a pád Cyrila Höschla

Související články

Další články