Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Najděte 10 rozdílů: Dcera Milly Jovovich je její věrná kopie

Milla Jovovich s dcerou Ever.
Zdroj: Profimedia
+ Další 2 fotografie
Podoba

Takřka k nerozeznání! Tak by se daly popsat herečka a modelka Milla Jovovich (45) a její dcera Ever (13), které se společně objevily na křtu knihy Drivebys od fotografa Briana Bowena Smithe. 

Herečka, modelka a módní návrhářka Milla Jovovich vyvedla na křest knihy Drivebys od fotografa Briana Bowena Smithe svou nejstarší dceru, třináctiletou Ever Gabo Anderson. Akce se uskutečnila v Los Angeles a dcera jako by své mamince z oka vypadla.

Kromě Ever má Milla ještě dvě další děti, přičemž všechny má s režisérem Paulem W. S. Andersonem, s nímž se setkala při natáčení filmu Resident Evil v roce 2002. Druhá dcera se jmenuje Dashiel Edan a narodila se v roce 2015 a třetí dcerka se narodila v únoru 2020 a jmenuje se Osian Lark.


Milla Jovovich je nejvíce známá svými rolemi v akčních a sci-fi filmech jako Resident Evil, Pátý element nebo v komediích jako Zoolander či Omámení a zmatení. Narodila se na Ukrajině v roce 1975, ale v mládí se s rodinou přestěhovala do Ameriky.

Je nejen známou herečkou, ale byla také velmi obsazovanou modelkou. Podle informací se objevila na více než stovce titulních stran různých magazínů.

Související články

Další články