Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Najde náročná Týnuš bydlení snů? Z holešovického bytu chce odejít, důvod vás překvapí

Týnuš se zřejmě brzy rozloučí s krásným výhledem na řeku.
Zdroj: Archiv Týnuš Třešničkové
+ Dalších 5 fotografií
stěhování
Youtuberka a influencerka Týnuš Třešničková se svým sledujícím na Instagramu svěřila s tím, že se dívá po nabídce bytů. Týnuš, která žije už delší dobu v pronajatém bytě v pražských Holešovicích, se rozhodla ještě před létem přestěhovat. Zároveň si je ale vědoma toho, že patří k těm náročnějším, tudíž se obává, že ji žádný z nabízených bytů momentálně neosloví. Proč vlastně zvedá kotvy a opouští podnájem s luxusním výhledem na řeku?

Týnuš, která pochází z Liberce, už nějaký ten pátek žije v Praze v podnájemním bytě s krásným výhledem na Vltavu. Právě obrovská okna, díky kterým je byt krásně prosvětlený, jsou jedním z důvodů, proč se chce Týnuš přestěhovat.

Nesnesitelná vedra

V létě, kdy u nás teploty často stoupají nad tropickou třicítku, se totiž v takovém bytě nedá žít. Týnuš ve svém stories prozradila, že je v jejím bytě přes léto nesnesitelné horko, a proto by v něm nerada další 4 měsíce přebývala. Jelikož se jedná o pronájem, stačí vypovědět smlouvu a jít tzv. o dům dál. Toho se ale beauty influencerka bojí. Jelikož by si chtěla nějaký byteček koupit, nebude jen tak vybrat takový, který by odpovídal jejím nárokům. "Jsem náročná, bude těžký vybrat nějaký, kde se mi bude líbit," přiznala Týnuš.

Sousedé a havěť

Dalšími důvody, proč chce z holešovického bytu odejít, jsou hluční sousedé, kteří bydlí nad ní, a také havěť na terase, kvůli které si Týnuš ještě ani letos neužila pořádnou opalovačku. Pavouci a brouci Týnuš děsí i přes skla francouzských oken a ještě více ji tento fakt ujišťuje v tom, že chce z bytu co nejdřív odejít.

Situaci jí nezlehčuje ani fakt, že letos v létě bude zřejmě platit zákaz vyjet si na dovolenou, což nejvíc nepotěší právě osoby, které nemají domek se zahradou a bazénem... I když má Týnuš rodinu na severu Čech, většinu času přeci jen tráví u sebe v Praze, proto by si nějaký luxusní, ale zároveň klimatizovaný byt zasloužila.

Patricie Pagáčová bez servítků: Manžel byl teď za mámu, dceru chůvě svěřit nechci, přiznala

Související články

Další články

Nejnovější kauzy