Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Zlaté glóby 2021

Nejnovější kauzy

Naivka Rosol už se chlubí na Facebooku společnou fotkou s Ochotskou: Reakce přátel? Jsi št**ka!

Míša si pověsila na Facebook fotku s Lukášem Rosolem.
Zdroj: Facebook.com

Když včera Míša Ochotská (28) oficiálně potvrdila vztah s tenistou Lukášem Rosolem (27), o kterém si už dávno cvrlikali nejen vrabci na střeše, bylo jasné, že svému novému úlovku konečně dovolila pochlubit se společnou fotkou na sociální síti. Moderátorka televizních zpráv se jistě musela poradit s vedením své domovské televize, aby oznámení o jejím novém vztahu mohlo probíhat dle regulí.

Jenže Míša jistě nečekala, že mezi komentáři k první společné fotografii se hned jako první objeví silně nenávistná reakce jednoho z přátel. „Št**ka!!!“ okomentoval odvážlivě snímek Tomáš Snášel. Jenže hned za ním se vytvořila lavina velmi srdíčkových a „upřímných“ lidiček, kteří páru mocinky gratulovali k lásce a dokázali sáhodlouze popisovat, jak jsou ostatní nepřející a závistiví.

My ale víme své, a jak jsme vás už informovali, Míša se s Rosolem pravidelně stýkala u něho v bytě ještě v době, kdy oficiálně randila s podnikatelem Michalem Exnerem. Rosola tak teď určitě čeká nejen tenisově, ale i duševně a finančně mimořádně náročné období.

Dobře mu tak!

Související články

Další články